start


Najczęściej oglądane

Newsy

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Artykuły

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Aktualności

Konkurs na semestralne studia w Westfield State University

10-09-2018
Konkurs na semestralne studia w Westfield State University, Massachussetts, USA dla studentów filologii angielskiej, dwujęzykowych studiów dla tłumaczy, językowej komunikacji międzynarodowej, pedagogiki, wychowania fizycznego, mechaniki i budowy maszyn, zarządzania,  informatyka, inżynieria środowiska, turystyka i rekreacja.
Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysokie wyniki w nauce, aktywny udział w życiu studenckim, zaangażowanie w pomoc przyjmowaniu studentów zagranicznych.
1 wyjazd: styczeń- maj 2019
1 wyjazd: wrzesień-grudzień 2019
Zakwaterowanie, wyżywienie i studia za darmo.
Student płaci za
- bilet lotniczy - możliwość wnioskowania o częściowy zwrot kosztów
- ubezpieczenie medyczne (polisa wykupiona w Polsce)
- podręczniki

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie odpowiedniego wniosku dla danej uczelni oraz napisanie listu motywacyjnego kierowanego do Pana Prof. Witalisza (Rector's Deputy for International Cooperation) w języku angielskim.

Wniosek - Westfield

 Termin skłądania wniosków - 30.10.2018.

lista aktualności
zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito