start


Najczęściej oglądane

Newsy

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Artykuły

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.

Witamy!

Witamy na stronie Rady Samorządu Studenckiego PWSZ w Krośnie

 

Witamy na stronie Rady Samorządu Studenckiego PWSZ w Krośnie. Zapraszamy do przejrzenia informacji o nas oraz zdjęć.

Każdy student PWSZ w Krośnie według Statutu Uczelni należy do Samorządu, ale tylko niektórzy z grona studentów chcą działać na rzecz całej społeczności. Jeśli chcesz się rozwijać, pracować w grupie, realizować cele, organizować wydarzenia i imprezy studenckie, być częścią Komisji, w któych są studenci - Dołącz do nas!

Wszystkie informacje publikujemy na grupie studentów naszej Uczelni na facebook'u: https://www.facebook.com/groups/StudenciKrosno/

 

Zapraszamy na spotkania każdego kto chciałby zobaczyć "jak to tam w RSS wygląda" oraz byćmoże przekonać się do współpracy z nami!

Spotkania Samorządu odbywają się w Biurze RSS - II piętro budynek Auli Kazimierza WIelkiego (daty i godziny będą dostępne na grupie Studentów na facebooku :)

Zachęcamy do kontaktu z nami. Wpadajcie na nasz facebook'owy fanpage!

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito