start

Aktualności

Siatkarki wygrywają po horrorze

21-01-2013

Nasze siatkarki rywalizowały w sobotę (19.01) z Pogonią Proszowice. Nie było łatwo, ale pokonały na wyjeździe Pogoń.

Pierwszego seta drużyna Karpat Krosno przegrała do 18. Po tej rozgrzewce dziewczyny wróciły do swojej dobrej gry i wygrały dwa kolejne sety 22:25 i 14:25. Gospodynie nie poddały się jednak i doprowadziły do tie-breaka (25:22), w którym to kontrolowały przebieg gry i bliskie były zwycięstwa mając w górze nawet dwie piłki meczowe.

Podopieczne Dominika Stanisławczyka stanęły jednak na wysokości zadania i podczas tej niezwykle emocjonującej końcówki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę (17:19).