start

Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,

 w związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

  1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie powołała Inspektora ochrony danych. Kontakt z Inspektorem jest możliwy za pośrednictwem poczty e-mail: lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 16.00 pod numerem telefonu (13) 43 755 26.
  2.  Aby dowiedzieć się o celach przetwarzania Państwa danych osobowych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie oraz przysługujących Państwu w tym zakresie prawach, prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją:

a)      Informacja dla studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie

b)     Informacja dla pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie

  1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie prowadzi monitoring wizyjny na terenie obiektów dydaktycznych i administracyjnych uczelni.  Aby dowiedzieć się o celach prowadzenia monitoringu oraz przysługujących Państwu w tym zakresie prawach, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

a)      Regulamin monitoringu wizyjnego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie

b)     Informacja dotycząca prowadzenia monitoringu wizyjnego na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie

zporr
Zakupu oprogramowania dokonano w ramach projektu “Budowa szerokopasmowej regionalnej sieci internetowej w Krośnie i w powiecie krośnieńskim współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego"
bip
© 2010.All rights reserved. Realizacja: ideo,
Powered by CMS Edito