start

Aktualności

Siatkarki znów lepsze

06-02-2013

Krośnieńskie siatkarki w sobotę (9.02) podejmowały drużynę z Tomaszowa Lubelskiego. Po godzinie z minutami, wszystko było jasne. Gospodynie bez większych problemów rozprawiły się z przeciwniczkami (3:0 25:13, 25:21, 25:14).

Dominik Stanisławczyk – trener PWSZ Karpaty MOSiR Krosno: - Widać, że dziewczyny są w formie, kolejny, spokojny mecz. W drugim secie troszkę za dużo błędów indywidualnych, dziewczyny psuły zagrywkę, a zawodniczki z Tomaszowa ryzykowały, co skutkowało u nas brakiem przyjęcia. Na szczęście Asia Beda pokazała, że dysponuje „bombową” zagrywką, a Iwona Grzegorczyk była dziś praktycznie bezbłędna w ataku i to pozwoliło nam wygrać spokojnie. Mecz trwał około godziny, jestem zadowolony, bo mamy w drużynie lekkie problemy zdrowotne. Teraz mamy tydzień przerwy, mamy nadzieję, że troszeczkę odpoczniemy i do następnych meczów przystąpimy w takiej samej formie jak teraz.

Siatkarki zagrają znów 23 lutego. Będzie to mecz wyjazdowy, w Wieliczce.